výroba reklamy


Vyrobíme Vám takovou tu klasiku: samolepky, tiskneme na fólie, papír, tapety, polepujeme desky, vyrábíme bannery, označujeme výlohy obchodů, polepujeme auta a podobně.  Používáme výhradně kvalitní a prověřené materiály. 

Poutače, vývěsní štíty, výlohy

Na základě technických podkladů a vašich požadavků vyrobíme jakékoliv vývěsní štíty a výlohy v té nejlepší kvalitě. Klademe důraz na přesnost, kvalitu a spolehlivost každého našeho výrobku. Nabízíme Vám širokou škálu podkladových materiálů, polep realizujeme jak klasickou grafikou z fólií, tak aplikací samolepky s inkjet plotru. Vše dodáváme včetně montáže.

Dopravní prostředky

Provedeme reklamní označení všech druhů vozidel – osobní, nákladní, dodávkové, autobusy, pracovní stroje atd., libovolnou grafikou. Používaný materiál a provedení: samolepící fólie, magnetické fólie, tisk na inkjet plotru. Na fólie garantujeme životnost a barevnou stálost od 1 do 10 let dle použitých technologií a materiálů. Při náročném lepení přes nerovný povrch používáme nejkvalitnější lité fólie s životností až do 10 let.

Informační a orientační systémy

Vaše budovy vybavíme prvky vnitřní orientace, které jsou důležitou součástí budov pro informovanost návštěvníků. Prvky vnitřní orientace vyrábíme z materiálů: hliník, sklo, plexisklo, nerez a další ušlechtilé materiály. Vkusné a estetické řešení v cenové hladině jakou si zvolíte. Pracujeme se systémy ACS, FLEXIFRAME, COMAC a řadou dalších.

Podlahová grafika, Bannery a plachty, 3D nápisy

Světelná reklama a další