PREZENTAČNÍ SYSTÉMY


Podpora prodeje je jedním z konkrétních nástrojů nepřímé komunikace v marketingu. Zahrnuje soubor různých motivačních nástrojů, převážně krátkodobého charakteru, vytvářených pro stimulování rychlejších nebo větších nákupů určitých výrobků či služeb. Zatímco reklama přesvědčuje o důvodu koupě, podpora prodeje představuje konkrétní motiv koupě. Smyslem pomůcek pro podporu prodeje je upozornit nakupujícího přímo v místě prodeje na vaše zboží a seznámit ho s důležitými informacemi, výhodami apod.

Roll - Up

Roll-Up prezentační systémy jsou známé jednoduchým a rychlým složením. Pro svou cenu, jednoduchý a atraktivní design patří mezi nejoblíbenější produkty v oblasti prezentace. Systém roll-up je snadno přenosný a pro své kompaktní rozměry nenáročný na skladování.

Prezentační Pop Up stěny

Základem Pop Up stěn je nůžková konstrukce, která se přepravuje v přepravním kontejneru. Kontejner slouží také jako prezentační stolek. Po roztažení vytvoří pevnou kostru, ke které se připnou grafické pásy vytištěné na speciálním materiálu opatřeném omyvatelnou tvrzenou antireflexní vrstvou.

Promo stánky

Promo stánek je ideální pro podpora prodeje, ochutnávky a další prezentace, vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru. Stánky jsou snadno sestavitelné, dodávané v praktické tašce.

Klaprámy - zaklapávací rámy

Do hliníkových rámů se vkládají různé plakáty nebo reklamní výtisky. Klaprámy se vyznačují snadnou možností výměny tiskoviny bez nutnosti rozebrání či demontáže rámu ze zdi.

Stojánky na letáky

Stojánky na letáky jsou tradičním a velmi rozšířeným nástrojem podpory prodeje. Vyberte si ze širokého sortimentu, nabízíme vám pultové stojánky na letáky, pultové nebo nástěnné zásobníky na letáky a větší podlahové stojany na letáky.

Stojany

Nabízíme různé druhy stojanů jak na plakáty, A-stojany, zakázková výroba stojanů, prodejních stánků, veletržních stánků a jiná atypická řešení.