POTISK TEXTILU


V naší nabídce naleznete široký sortiment reklamního textilu, v různých materiálech a v mnoha klasických i módních barevných odstínech od triček přes polokošile, mikiny, bundy, vesty, čepice, pracovní oblečení, ručníky apod. Věříme, že námi vybraný okruh výrobců Vás osloví jak svojí cenou, tak kvalitou.

Technologie dekorování textilu

Sítotisk se používá především k potisku rovných ploch. Tato technologie využívá tzv. sítotiskovou šablonu, která se přikládá přímo na potiskovaný předmět.

DTF tisk je nová revoluční tisková technologie, při které se potiskne speciální čirá fólie požadovaným motivem, opatří se speciální lepicí vrstvou, která se přichytí pouze na místech motivu a následně se aplikuje pomocí tepelného lisu na požadovaný předmět. DTF technologie umožňuje tisk plně barevných motivů (CMYK) včetně přechodů a drobných detailů, přičemž kvalita tisku se velmi blíží sítotisku.

Výšivka je určena pro označení textilních výrobků jako jsou trička, čepice, ručníky, mikiny apod.

Řezaná fólie a nažehlení je nejpoužívanější a nejrychlejší technologií. Jde o vyříznutí požadovaného motivu ze speciální fólie a následné nalisování při potřebné teplotě a tlaku na textil. Tato technologie se používá zejména při kusové výrobě nebo pro malonákladové série.

Digitální tisk – tisková technika a nažehlení
Tisk na profesionálním čtyřbarevném (CMYK) kombinovaném plotru s jedinečnou patentovanou technologií print&cut. Motiv se nejprve vytiskne na tenkou a houževnatou nažehlovací fólii, potom přesně vyřízne požadovaný tvar a následně se lisuje na textil. Nažehlení digitálního potisku je technologie s velmi širokými možnostmi využití.


logo logo logo logo logo logologologologo