HRNKY S POTISKEM


Nabízíme vám kvalitní potisk hrnečků sublimační metodou. Tento tisk aplikujeme na hrnky,  které mají na sublimaci uzpůsobenou povrchovou úpravu.  Sublimace je ideální pro celopotisk mnohobarevých a detailních motivů, např. fotografií. Zakázky realizujeme již od 1 kusu.

Sublimační tisk

rnky tiskneme sublimační technologií, která umožňuje plynulé přechody barev.

Co je sublimační tisk a sublimace. Je to poměrně mladá a moderní technologie potisku, která se poprvé objevila v minulém století v USA a brzy se rozšířila i do Evropy. Sublimační tisk se řadí mezi transferové technologie a spočívá ve využití dvou fyzikálních jevů. Prvním jevem je schopnost speciálního inkoustu, nanášeného na přenosový papír, změnit pevné skupenství na plynné. Druhý fyzikální jev spočívá v polymerech, kdy díky zahřátí materiálu dojde k rozvolnění jejich struktury a k otevření mikropórů.

Sublimační tisk aplikujeme na hrnky, které mají na sublimaci uzpůsobenou povrchovou úpravu. Vybírat si můžete z různých druhů hrnečků a v různých barevných provedeních. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu hrnků k potisku.